Japonya Turları

Japonya Turları (Bu aramaya ait 3 Tur Bulunmuştur)
Sıralama
Tur Adı/Kodu
Tur Türleri
Seyahat Türleri
Kalkış Noktaları
5 Gece, 6 Gün
Japonya Turu
Japonya Turu
İstanbul Kalkışlı (Tur Kodu: 662)
5 Gece / 6 Gün
Yurt Dışı Tur
Katar Hava Yolları
2397,00 USD
Turu İncele
9 Gece, 10 Gün (8 Gece Konaklama)
Japonya & Kore Turu Mistik Rotalar
Japonya & Kore Turu Mistik Rotalar
İstanbul Kalkışlı (Tur Kodu: 70)
9 Gece / 10 Gün
Yurt Dışı Tur
Türk Hava Yolları ile
Bilgi Alınız
Turu İncele
11 Gece, 12 Gün (9 Gece Konaklama)
Elegant Japonya & Güney Kore Turu - Ekstra Turlar Dahil
Elegant Japonya & Güney Kore Turu - Ekstra Turlar Dahil
İstanbul Kalkışlı (Tur Kodu: 428)
11 Gece / 12 Gün
Yurt Dışı Tur
Emirates Havayolları
Bilgi Alınız
Turu İncele

Japonya Turları 2023

 

Japonya'ya yapacağınız bir gezi keşfetmek ve deneyimlemek için sınırsız tatil olanakları sunar. Japon kiraz çiçeği turları, festivalleri, sonbahar aylarındaki manzaraları ile Japonya turları hayalinizdeki seyahatten çok daha fazlasını sunabilir. İlgi alanınıza, gitmek istediğiniz tarihe ve mevsime göre uygun bir tur bulabilirsiniz. Turlar, Japon kültürünü yakından tanımanıza izin vererek ülke hakkında genel bir bakış sunar. Tokyo, Kyoto, Osaka, Fuji ve hatta alışılmışın dışındaki bazı küçük köylerini ziyaret ederek Japonya'nın en önemli turistik yerlerini keşfedebilirsiniz. Japonya turları, hayalinizdeki yapılacaklar listesi hedenizi gerçeğe dönüştürür. 

 

Herşey Dahil Japonya Turu
 

Herşey dahil Japonya turları, seyahat programından otel konaklamasına kadar her şeyi önceden ayarlanmıştır. Tek yapmanız gereken tatilinizin keyfini çıkarmak. Kaybolma veya ulaşım konusunda endişelenmenize gerek kalmadan gezinize odaklanabilirsiniz. Japonya'daki şehirleri ve kasabaları hakkında bilgiler sunan, yerel restoranları ve ilginç mağazaları nerede bulacağınız konusunda yardımcı olan tur rehberleri vardır. Japonya ziyaretinizi unutulmaz ve değerli kılmak için rehberler eşliğinde yapılan turlara katılabilirsiniz. Japonya'nın önemli noktalarından hiçbirini kaçırmamanızı sağlamanın en iyi yoludur. Japonya turları, her turda mutlaka görülmesi gereken yerler ile mevsimlik cazibe merkezlerine göre planlanır. Tüm Kore Japonya turu güzergâhları, profesyonel rehberler tarafından araştırılır ve geliştirilir. En ucuz Japonya turu seçenekleri arasından seçim yapabilir ve gezinizin tadını çıkarabilirsiniz.

 

Sakura Zamanı Japonya Turu

 

Japonya'da kiraz çiçeği mevsimi önemli bir turistik cazibe merkezidir. Baharın başlangıcında, güzel kiraz çiçekleri çevreyi değiştirir. Kaçırmayı göze alamayacağınız bir manzara. Çiçekler Japonya'nın ulusal sembolüdür. Kiraz çiçeği festivali her yıl Japonya'da kutlanır. Çiçeklerin ve kutlamaların güzelliğinin tadını çıkarmak için 2023'te Japonya'da yaklaşan kiraz çiçekleri mevsimi hakkında daha fazla bilgi edinmeniz ve buna göre plan yapmanız gerekebilir. Japonya'da kiraz çiçeği mevsimi Mart sonundan Nisan başına kadar sürer. Ancak, kesin tarihler yer ve hava koşullarına göre değişir. Tokyo'da çiçekler Mart sonundan Nisan başına kadar açar. Ancak sezon, Kyoto ve diğer bölgelerde bir veya iki hafta geç gelir. Tam çiçeklenme sadece birkaç gün sürer. İşte o zaman çiçeklerin çoğu açılır. Kiraz çiçeği mevsiminin tadını çıkarmak için Japonya turu 2023 seyahatinizi dikkatli bir şekilde planlayabilirsiniz.

 

Japonya’da Gezilecek Yerler

 

Japonya, dünyanın en çok seyahat edilen destinasyonlarından biridir. Japonya'nın tüm gezginler için sunabileceği zengin kültürel miras, doğal ortamlar, tarihi yerler, macera aktiviteleri vardır. Japonya geziniz sırasında görmeniz gereken önemli yerlerden bazıları ise şu şekilde sıralanabilir:

 

► Osaka: Osaka,modern mimarisi, gece hayatı ve sokak yemekleriyle tanınır. Aynı zamanda, Japonya'daki tatiliniz sırasında mutlaka ziyaret edilmesi gereken erik, şeftali ve kiraz ağaçlarıyla dolu bir park ve 16. yüzyıldan kalma Osaka Kalesi'nin de bulunduğu yerdir.

 

► Tokyo Ulusal Müzesi: Japonya'nın en eski ulusal müzesi olan Tokyo Ulusal Müzesi'nde sergilenen zengin Japon kültürel mirasını keşfederek geçirin. Dünyanın en büyük müzeleri arasında yer alan müze, Japonya'dan ve Asya'nın diğer bölgelerinden toplanan 100.000'den fazla eserden oluşan bir koleksiyona sahiptir.

 

► Fuji Dağı: Fuji, Japonya'nın ikonik bir sembolüdür ve yüksekliği 3.700 metrenin üzerindedir. Tokyo'nun simgesel dağını yakından görebilmeniz için turlar düzenlenir.

 

► Kyoto: Budist tapınakları, Şinto tapınakları, minimal Zen bahçeleri, imparatorluk sarayları ve geleneksel Japon ahşap evleri bulabilirsiniz. Kyoto aynı zamanda lezzetiyle ünlü geleneksel Japon mutfağının da ana yeridir.

 

Yurtdışıtatilim kampanyalı Japonya turu fiyatları ile ziyaret edilmesi gereken yerleri görebilir veya Kore Japonya turu gibi farklı ülkeleri kapsayan seçeneklerden yararlanabilirsiniz. Diğer Asya turları koleksiyonu inceleyerek dünyanın dört bir yanındaki yerleri keşfedebilirsiniz.