Uzakdoğu ve Asya Turları

Uzakdoğu ve Asya Turları (Bu aramaya ait 80 Tur Bulunmuştur)
Sıralama
Tur Adı/Kodu
Tur Türleri
Seyahat Türleri
Kalkış Noktaları
5 Gece, 6 Gün (3 Gece Konaklama)
Fırsat Dubai Turu - Ramazan Bayramı Özel
Fırsat Dubai Turu - Ramazan Bayramı Özel
İstanbul Kalkışlı (Tur Kodu: 487)
5 Gece / 6 Gün
Yurt Dışı Tur
ANADOLU JET HAVA YOLLARI
549,00 USD
Turu İncele
7 Gece, 8 Gün
Adalar Cenneti Maldivler
Adalar Cenneti Maldivler
İstanbul Kalkışlı (Tur Kodu: 671)
7 Gece / 8 Gün
Yurt Dışı Tur
Katar Hava Yolları
1897,00 USD
Turu İncele
7 Gece, 8 Gün (6 Gece Konaklama)
Phuket Büyüleyici Adalar Turu
Phuket Büyüleyici Adalar Turu
İstanbul Kalkışlı (Tur Kodu: 691)
7 Gece / 8 Gün
Yurt Dışı Tur
Salam Air Havayolları
959,00 EUR
Turu İncele
4 Gece, 5 Gün
İzmir Hareketli Dubai Turu 2024
İzmir Hareketli Dubai Turu 2024
İzmir Kalkışlı (Tur Kodu: 707)
4 Gece / 5 Gün
Yurt Dışı Tur
Sun Express ile
529,00 EUR
Turu İncele
8 Gece, 9 Gün (7 Gece Konaklama)
Yılbaşı Özel Phuket Büyüleyici Adalar Turu
Yılbaşı Özel Phuket Büyüleyici Adalar Turu
İstanbul Kalkışlı (Tur Kodu: 721)
8 Gece / 9 Gün
Yurt Dışı Tur
Salam Air Havayolları
1099,00 EUR
Turu İncele
5 Gece, 6 Gün (4 Gece Konaklama)
Dubai Turu - Emirates Havayolları İle
Dubai Turu - Emirates Havayolları İle
İstanbul Kalkışlı (Tur Kodu: 723)
5 Gece / 6 Gün
Yurt Dışı Tur
Emirates Havayolları
1499,00 USD
Turu İncele
13 Gece, 14 Gün (11 Gece Konaklama)
Büyük Uzakdoğu Turu - Emirates İle 11 Gece
Büyük Uzakdoğu Turu - Emirates İle 11 Gece
İstanbul Kalkışlı (Tur Kodu: 730)
13 Gece / 14 Gün
Yurt Dışı Tur
Emirates Havayolları
2399,00 EUR
Turu İncele
9 Gece, 10 Gün (7 Gece Konaklama)
Bangkok & Pattaya Turu Eşsiz Deneyim
Bangkok & Pattaya Turu Eşsiz Deneyim
İstanbul Kalkışlı (Tur Kodu: 621)
9 Gece / 10 Gün
Yurt Dışı Tur
Mahan Hava Yolları
%5'a Varan indirimler
1146,32 EUR 1089,00 EUR
Turu İncele
7 Gece, 8 Gün (6 Gece Konaklama)
Eğlence Şehri Pattaya Turu
Eğlence Şehri Pattaya Turu
İstanbul Kalkışlı (Tur Kodu: 666)
7 Gece / 8 Gün
Yurt Dışı Tur
Salam Air Havayolları
1029,00 EUR
Turu İncele
8 Gece, 9 Gün (7 Gece Konaklama)
Bangkok & Pattaya & Phuket Sınırsız Eğlence
Bangkok & Pattaya & Phuket Sınırsız Eğlence
İstanbul Kalkışlı (Tur Kodu: 620)
8 Gece / 9 Gün
Yurt Dışı Tur
Mahan Hava Yolları
%5'a Varan indirimler
1156,84 EUR 1099,00 EUR
Turu İncele

Asya Turları

 

Çeşitlilik açısından zengin bir kıta olan Asya, her tür gezgine hitap eden destinasyonlardan oluşur. Balayı çiftleri, macera severleri, lüks tatilcileri kendine çeken farklı yüzleriyle sizlere bir seyahatta bulabileceğinizden çok daha fazlasını sunar. Antik çağlardan kalma yapıları, yemyeşil yağmur ormanları, büyüleyici çöl atmosferiyle Asya turları içerisinde herkese uygun bir rota bulunur. Yurtdışıtatilim ile deneyimleyeceğiniz seyahatte yalnızca görülmesi gereken yerleri değil; aynı zamanda seçimini yaptığınız yerin kültürü yaşayabilirsiniz. Asya size kültürlerin, lezzetli mutfak ikramlarının, manzaraların, mimari harikaların bir karışımını sunar.

 

Asya Turları Fiyatları

 

Asya turu fiyatları tur dönemine, süresine, gideceğiniz yere ve içeriğine göre değişiklik gösterir. En uygun Asya turları arasında Dubai, Muscat, Ürdün, Phuket destinasyonları bulunur. Dönemsel olarak düzenlenen kampanyalar sayesinde indirimli fiyatlardan faydalanmak mümkündür. Yurtdışıtatilim’i takip ederek, hafta sonu fırsatları, bayram sezonu veya erken rezervasyon indiriminden yararlanabilirsiniz. Farklı ülke seçenekleri sunan bu turlar ihtiyacınız olan her şeyi içerir. Asya turları, seyahat etmek için oldukça pahalı yerler olarak bilinirken, öte yandan, tatil için en uygun fiyatlı yerlere de ev sahipliği yapar. Çoklu Asya ülkeleri turları, Vietnam, Kuala Lumpur, Kamboçya, Tayland, Bali’nin cazibesini ortaya çıkarır. Ünlü tapınakları ziyaret edebilir veya beyaz kumlarla kaplı plajlarda güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Sunulan seçeneklerin çeşitliliği bütçenize uygun bir tur bulmanızı kolaylaştırır. Gideceğiniz yeri hemen belirleyerek kampanyalı fiyatlardan faydalanabilir ve unutamayacağınız anılar biriktirebilirsiniz.

 

En Popüler Asya Tur Destinasyonları

 

Asya tatili, dünyanın başka yerinde bulması zor olan çeşitli deneyimler sunar. Kurak çöllerde deveye binebilir, Tayland'daki hareketli yüzen pazarları keşfedebilir veya Bali'nin altın kumsallarında dinlenebilirsiniz. Asya turları, tropik cennet adaları, bembeyaz kumsalları, yağmur ormanları, ıssız çöller gibi doğal güzellikleri görme imkânı sunar. Bu kıtada turizmi önemli güç haline getiren sayısız cazibe merkezi bulunur. Asya, Akdeniz kıyılarından Pasifik Okyanusu'na uzanan, hem Kuzey hem de Doğu yarım küreyi kapsayan çok geniş bir alandır. Dünya nüfusunun yarısından fazlasına sahip en kalabalık kıta olan Asya, zengin kültüre sahiptir. Her bölgenin kendine özgü tarihi, mirası, birçok doğa harikası vardır. Güney Asya turları yerli kültürlerin eklektik karışımını, kayıp uygarlıkların kalıntılarını, dost canlısı yerlileri ve çok daha fazlasını içeren bir grup farklı ülkeden oluşur. Hint Okyanusu'nun uzun kıyı şeridi Tayland ile Maldivler'in büyüleyici kumsallarını oluştururken, Arap çöllerinde de yapacağınız Asya tatili eşit derecede heyecan sunar. Orta Asya turları zengin ticaret tarihi, bozkırın ilgi çekici Göçebe kültürleri ile birleşerek başka yerlerde bulunması zor bir seyahat deneyimi sunar. Asya Turları, kültür ve tarih açısından zengin destinasyonlar arayan turistler için çok çeşitli seçenekler sunar. Çeşitli manzaraları, iklimi ve çok sayıda turistik cazibe merkezi, Asya turlarını seçmeyi ve dünyanın bu büyüleyici bölgesini keşfetmeyi zorlaştırır. Asya'da en iyi şekilde otantik bir çok ülkeli deneyime sahip olmak için önerilen cazibe merkezlerini göz önünde bulundurabilirsiniz.

 

Asya’da katılabileceğiniz turlar:

 

► Hindistan Altın Üçgen Rotası

► Nepal Hindistan 

► Japonya & Kore Turu

► Singapur & Bangkok & Phuket Turu

► Bangkok & Pattaya Turu

► Vietnam & Kamboçya Renkli Rotalar

► Pattaya Turu 

► Phuket Turu

► Muscat Turu

► Beyrut Turu

► Dubai Turu

► Özbekistan Turu

► Ürdün Turu

► Özbekistan, Kırgızistan, Kazakistan Turu 

► Vietnam, Kamboçya Turu 

► Phuket ve Adalar Rotası

 

Asya Balayı Turları

 

Asya, sevimli tropik adaları, nefes kesen dağları, şehirleri, geniş pirinç ve çay tarlaları ile öne çıkar. Sırt çantalı gezginler, lüks arayanlar, macera severler için ideal bir seçenek olan Asya, balayı çiftlerine de hitap eder. Asya'nın en iyi turistik yerlerinden bazılarında sevimli, romantik ve tarihi köyleri ziyaret edebilir. Asya balayı turları arasında sıklıkla tercih edilen Tayland, Vietnam, Endonezya’nın el değmemiş sahil şeridi bulunur. Endonezya’nın yemyeşil ormanları ve beyaz kumlu plajlarından oluşan Bali, romantik bir tatil isteyenlere gerekli tüm özelliklere sahiptir. Bali'deki lüks tatil yerlerinde konaklayarak, orman köylerini ve antik tapınakları keşfedebilir veya Bali masajlarıyla gevşerken, pastoral manzarayla çevrili otantik akşam yemeğinin tadını çıkarabilirsiniz. Dubai'nin eğlence ve konforu, Özbekistan'ın rustik cazibesi, Güneydoğu Asya ve Uzak Doğu'nun kültürel mirası farklı bir tatil isteyen çiftlere hitap eder. Dünyanın en yüksek zirvesine, oldukça büyük çöllere, insan yapımı en uzun binaları ev sahipliği yapan bu kıta görülmesi gereken birçok yer sunar. Sizin için özenle seçilen rotaların her birinde eşsiz bir deneyim yaşayabilirsiniz. 

 

Asya Turu için Neden Yurtdışıtatilim’i Seçmelisiniz?

 

Asya kıtası birbirinden farklı ülkelere ev sahipliği yapar ve her birinin kendine özgü kültürel çekiciliği vardır. Dil, tarih, örf, adet, din, mutfak ve yerel manzara farklılıkları bulunur. Yurtdışıtatilim ile her bir ülkenin kültürel, tarihi ve doğal güzelliklerini görebilirsiniz. Hindistan, Güney Kore ve Japonya gibi giderek daha popüler olan destinasyonları bünyesinde barındıran Yurtdışıtatilim, Kamboçya, Vietnam, Özbekistan, Kırgızistan, Kazakistan ve daha fazlası gibi benzersiz özel ülkeler de dahil olmak üzere en geniş destinasyon yelpazesinden birine sahiptir. Böylesine geniş bir destinasyon yelpazesiyle beraber festival, yılbaşı gibi özel dönem seçenekleri sunar. Bu sayede Hindistan’da Holifest festivaline katılabilirsiniz. 

 

 

Asya Turu Hakkında Sık Sorulan Sorular?

 

 

Asya turuna neler dahildir?

 

Genel olarak, bir Asya turu mümkün olduğu kadar çok hizmeti içerir. Asya turuna genellikle ulaşım, konaklama, yemek ve özel bir tur direktörünün hizmetleri de dahil edilir. Seyahat programına göre, belirli gezi fırsatları da yer alır.

 

Asya turu nasıl yapılır?

 

Asya turları, belirlenmiş bir güzergâh ve özel tur yöneticisi ile programı önceden belirlenmiş gezilerdir. Asya tatili yapmak isteyen pek çok kişi, ilgili tüm planlamadan kaçınmak için rehberli bir tura katılmayı seçer. Gezi, tatilinizin başından sonuna kadar tüm hizmetlerle ilgilenecek bir tur direktörü tarafından yönetilir. Tur direktörünüz sizi, keşfettiğiniz belirli şehirler hakkında pek çok bilgiye sahip olacak yerel tur rehberleriyle buluşturur. Oteller, seyahatiniz boyunca ulaşım, bazı yemekler ve geziler Asya turunuzun içindedir.

 

Asya turu hangi dönemde tercih edilir?

 

Asya, popüler büyük şehirlerle dolu geniş bir kıtadır. Sezonu gitmek istediğiniz ülkeye göre değişiklik gösterir. Güney Asya, sık tercih edilen destinasyonların arasındadır. Yaz, Tayland ve Vietnam'ı ziyaret etmek için en popüler zamandır, ancak aynı zamanda en sıcak zamandır. Kasım - Şubat aylarında ılık bir havaya sahiptir ve çok fazla yağış görülmez. Japon kiraz çiçekleri görmek için ise ilkbahar ayları tercih edilirken, Seul'u sonbaharda ziyaret edebilirsiniz.

 

Asya’da ne yenir?

 

Yeni bir destinasyonun mutfağını deneyimlemek, seyahat etmenin en güzel yanlarından biridir. Asya mutfak lezzetleri, yerel malzemelere, pişirme tekniklerine ve geleneklere bağlıdır. Tüm Asya tur paketlerimize, size kültürü tattırmak için seyahat uzmanlarından oluşan ekibimiz tarafından özenle planlanmış seçkin yemekler dahil edilir. Asya'yı ziyaret ettiğinizde, yepyeni olabilecek lezzetleri tatmak için birçok fırsatınız olur. Asya'daki mutfak farklılıklarına rağmen, birçok ülkede belirli temel yemekleri bulabilirsiniz. Yemeklerde tatlı, tuzlu arasında bir denge oluşturmak için pirinç, soya, erişte, baharatlar sıklıkla kullanılır.